KONST / Litografier / Färglitografi 15758150
nr 1575 8150
Roland K Nilsson
(f. 1942), Sverige
Signerad, numrerad 193/360. Färglitografi, bildmått: 57x41 cm, yttermått inklusive ram: 78x60 cm
Roland K Nilsson, född 1942 i Malmö, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 19:51:06
30/10 18:34:06
Roland K Nilsson
Läs mer om Roland K Nilsson